Marta Gajewska

Marta Gajewska

Nazywam się Marta Gajewska, jestem logopedą, certyfikowanym terapeutą Metody Krakowskiej, terapeutą dysleksji, członkiem Polskiego Towarzystwa Logopedycznego. Ukończyłam jednocześnie filologię polską i logopedię ogólną na Uniwersytecie Wrocławskim i należę do grona szczęśliwców, którzy mogą robić w życiu to, co kochają.
Bycie logopedą daje mi ogromną satysfakcję ponieważ pozwala łączyć pracę z pasją, a tą od zawsze były dzieci. Możliwość ich poznawania z jednoczesnym obserwowaniem i właściwym stymulowaniem ich rozwoju, uczenie się ciągle na nowo ich dziecięcego spojrzenia na wszystko co wokół, patrzenie na ich spontaniczną radość z odkrywania nowej rzeczy sprawia mi ogromną przyjemność i utwierdza w przekonaniu, że droga jaką wybrałam jest tą właściwą ponieważ pozwala pomagać tym, którzy tego potrzebują, a ponadto zwraca uwagę na to, co w życiu ważne i motywuje do ciągłego rozwoju, co staram się sukcesywnie robić, aktywnie uczestnicząc w sympozjach, warsztatach i szkoleniach.

Wierzę, że moja wiedza, zaangażowanie i pasja przyczynią się do prawidłowego rozwoju Państwa Pociechy i sprawią, że prowadzona przeze mnie terapia logopedyczna będzie dla dziecka tak samo przyjemna jak skuteczna, a efekty nie każą na siebie długo czekać. Swoje doświadczenie pogłębiam również, pracując jako logopeda w Punkcie Przedszkolnym „Chatka Puchatka” w Radomierzycach oraz Warsztatach Terapii Zajęciowej w Zgorzelcu.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, mamą, miłośniczką gór, skrzypiec i czekolady z orzechami.